W innych serwisach

MIND TERRORIST

A living Infinite


Сокира Перуна

Небесний батальйон (Niebieski Batalion)


14 SACRED WORDS

A Declaration Of War [Lyric Video]


M8L8TH

Odwaga prowadzi do Niebios (Мужество Ведёт На Небеса)


BRONSON

Fuck Ue (Official Video)


PO PROGRAMIE DZIADKA MROZA

PPDM 2016


FRAKASS

Utwory Invictus oraz Centurion z nadchodzącej płyty "Le Sang Perdu '' (premiera 17.10.2015)


VELIMOR

Time to Die (Official Video)


EVIL INSIDE

American Dream- utwór promujacy nadchodzacą EP-kę


 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Relacja z Night of Terror #3 (11.03.2017)

Night of [T]error z założenia miał być eventem, który ukaże establishmentowi jak i podrzędnym grupom narodowców, że współpraca europejskich środowisk nacjonalistycznych to nie mrzonka. Demoliberalne partie rządzące w Europie świadome są tego, iż oddolne inicjatywy społeczne o takim charakterze są ich największym i najbardziej zajadłym wrogiem. Są one niczym rozrastający się ruch oporu, który w pogardzie ma zgniliznę ich „nazbyt” cywilizowanego świata.

Czytaj więcej...

Relacja z koncertu „ Night of Terror II” (05.03.2016)

Od pierwszej edycji Night Of Terror minął rok, warto jednak było czekać na część drugą. Już sam dobór zespołów nie pozostawiał wątpliwości, że będzie to jeden z najlepszych koncertów tego roku w naszym kraju.Tradycyjnie na tego typu wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Aktywu Północnego, którzy w sposób subiektywny przedstawią czytelnikom portalu przebieg eventu. Zapraszamy do lektury.

 

Czytaj więcej...

Relacja z „VIKING INVASION II- W kraju Polan”

Ostatnimi czasy w naszym kraju zaobserwować można tendencję wzrostową odbywających się koncertów i festiwali, na których grana jest muzyka tożsamościowa. Organizatorzy takowych wydarzeń próbują zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców zapraszając zespoły, zarówno krajowe jak i zagraniczne, grające różne style muzyczne, w które obfituje nacjonalistyczna scena. Tym razem mogliśmy być świadkami drugiej części Inwazji Wikingów „W kraju Polan”.

Czytaj więcej...

Pomorze: Relacja z „The flame that never dies” – koncert poświęcony pamięci ISD (26.09.2015r.)

W minioną sobotę na Pomorzu odbył się koncert upamiętniający życie i dorobek muzyczny twórcy nurtu znanego wszystkim nacjonalistom jako Rock Against Communism oraz lidera brytyjskiego zespołu Skrewdriver. Mowa tu oczywiście o postaci Iana Stuarta Donaldsona, zmarłego w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym 24 września 1993 roku.

Czytaj więcej...

Łysogóry: Relacja z III Ogólnopolskiego Wiecu i Zjazdu Rodzimowierczego

Wiadomość nadesłana

W dniach 22 - 23 sierpnia 2015 roku w Łysogórach (najwyższym paśmie Gór Świętokrzyskich) odbył się III Ogólnopolski Wiec i Zjazd Rodzimowierczy. Oprócz wiecu w skład programu wchodziły obrzędy, biesiada, a także prelekcje wygłoszone przez specjalnie zaproszonych gości. Nasza korespondentka S. przybliży przebieg tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Zachodnia Polska: Relacja z „The Night of Terror” (07.03.2015r.)

Minionej soboty, w zachodniej Polsce odbył się międzynarodowy koncert pod nazwą  „The Night of Terror”. Nie mogło zabraknąć Aktywu Północnego. Pomimo sporej ilości kilometrów dzielących nas od miejsca gigu pojawiamy się ok. godziny 16. Okolica robi na nas - i nie tylko - niesamowite wrażenie. Postanawiamy zatem, że w niedalekiej przyszłości powrócimy tu na dłużej w celu eksploracji  całego regionu. Przed lokalem jest już sporo osób, wśród nich przyjaciele z którymi integrujemy się w miłej atmosferze i rozmawiamy o przyszłych projektach.

Czytaj więcej...

Relacja z obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Gdańsku i Gdyni

 

1 marca to dzień, w którym obchodzono w całym kraju Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Aktyw Północny celebruje to święto od momentu jego ustanowienia, czyli od 2011 roku. Corocznie biorąc udział w marszach upamiętniających żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia niejednokrotnie wspieraliśmy Autonomicznych Nacjonalistów z Gdyni, Gdańska oraz Torunia. Wynika to oczywiście nie tylko z zacieśnienia więzi miedzy aktywistami poszczególnych grup, ale również z naszego pochodzenia oraz oddania ziemi pomorskiej. Nie inaczej było i w tym roku, gdzie postanowiliśmy wziąć udział w marszach zorganizowanych w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy do subiektywnej relacji z obu wydarzeń wraz z garścią refleksji.

Czytaj więcej...

Nowy Dwór Gdański: Inicjatywa ku czci poległym w Katyniu 1940

Co roku 13 kwietnia obchodzony jest Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, święto polskie uchwalone 14 listopada 2007 roku poprzez aklamację .Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Tego dnia, w kilku miastach kraju, nacjonaliści zorganizowali przemarsze upamiętniające ofiary stalinowskiego terroru. Jedne z większych obchodów przeszły ulicami Krakowa i skupiły wiele grup ze środowiska narodowego. Duże miasta są jakby na celowniku obywateli i zapomnieć o tak ważnym, dla nas Polaków, wydarzeniu po prostu nie mogą. Co dzieje się jednak w mniejszych miastach i miejscowościach?

Czytaj więcej...

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI