Ukraina: Asgardsrei 2017 - festiwal w Kijowie 16 grudnia

Tej zimy legendy radykalnego Black Metalu przybędą do Kijowa! Po wielkim zeszłorocznym sukcesie Militant Zone rozszerza festiwalową listę wykonawaców – 16 grudnia sześć kapel reprezentujących swoje kraje połączy siły, aby rozpocząć dzikie łowy. ABSURD (Niemcy), PESTE NOIRE (Francja), GOATMOON (Finlandia), NAER MATARON (Grecja), M8L8TH (Rosja), BURSHTYN (Ukraina).

Festiwal ASGARDSREI 2017 odbędzie się w klubie Sentrum – w jednej z najlepszych sal koncertowych w centrum Kijowa. W zeszłym roku miejscówka była przepełniona, zatem w tym roku ograniczamy liczbę dostępnych biletów do 1200. Bilety zwykłe w cenie 35 EUR; miejsce przy stoliku na drugim piętrze 50 EUR (limit 50 sztuk). Bilety są już do nabycia online!

 

ABSURD - żelazna pięść Teutonic Black Metalu znów zostanie wzniesiona! Po raz pierwszy w historii zespołu germańscy skaldowie przybywają na słowiańskie ziemie.

PESTE NOIRE - francuski Black Metal Kommando wraca na Asgardsrei - teraz silniejszy niż kiedykolwiek! Po serii wspaniałych występów Famine przygotuje specjalny koncert i
ponownie poprowadzi swój oddział w Kijowie.

GOATMOON - w ciemną zimową noc fiński, stalowy sztorm przejdzie nad miastem! GOATMOON zaprezentuje unikalny program, wykonując stare hymny wraz z nowymi utworami z ostatniego albumu "Stella Polaris".

NAER MATARON - świecąc złotym blaskiem legenda Hellenic Black Metalu przybędzie o świcie! Po udanym wydaniu nowego albumu na początku tego roku, NAER MATARON jest gotowy do napaści.

M8L8TH – szturmowcy Militant Black Metalu przygotowują cały magazynek świeżej amunicji pod to zimowe wydarzenie!

BURSHTYN - wschodzący Black Metal z wyraźnym słowiańskim brzemieniem przedstawicieli DUB BUK. Zespół przygotowuje się w tym roku do wydania drugiego albumu, łącząc nowy materiał z kilkoma starszymi utworami DUB BUK.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W celu śledzenia na bieżąco informacji związanych z festiwalem dołącz do wydarzenia na Facebooku. Jeśli potrzebujesz plakatu w wysokiej rozdzielczości kliknij tutaj.

 

źródło: militant-zone

 

 

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank