Flesz Info 14 # 4: W.M.U.

Red Blue Fighters kontynuuje akcję pomocy finansowej dla Janusza Walusia

Przebywający w więzieniu w RPA Janusz Waluś, który w 1993 roku zastrzelił lidera partii komunistycznej Chrisa Haniego, nie wyjdzie na razie na wolność – podaje portal sabc.co.za.

"Południowoafrykański Najwyższy Sąd Apelacyjny RPA w Bloemfontein zdecydował, że decyzja w sprawie Janusza Walusia zostaje odroczona do 29 maja. Rzecznik ministra sprawiedliwości Michaela Masuthy poinformował, że rozprawę przełożono na późniejszy termin, ponieważ szef resortu nie zapoznał się jeszcze z oświadczeniem rodziny, które niedawno załączono do akt" - informuje wprost.pl

Nie od dziś my nacjonaliści mówimy, że władze RPA nie mają podstaw prawnych by trzymać Walusia nadal za kratami i robią wszystko, by całą sprawę przeciągnąć w czasie. Takie próby prowadzić mają do wykończenia naszego rodaka psychicznie oraz finansowo. Akcja z odroczeniem rozprawy w ogóle nas nie dziwi. Idealnie wpisuje się w ich scenariusz.

Skład adwokacki przyleciał, wynajął hotel i samochód, przygotował się do rozprawy jak należy, a ta trwała ledwie minutę. Tylko dlatego, że znalazły się jakieś błędy proceduralne. Całą operację logistyczną trzeba będzie powtórzyć za trzy i pół tygodnia. Nietrudno się domyślić, że generuje to kolejne koszta.

Po wyczerpaniu dotychczasowych zapasów, ponownie do sprzedaży wracają "szarfy cegiełki". W ofercie są tkane biało-czerwone szaliki bez emblematów klubowych(czego powodem jest inicjatywa ponad podziałami). Produkty będą dostępne na kolejnym meczu Rakowa z Kotwicą. Osobom zainteresowanym zakupem przypominamy, że wszelkie informacje udzielane są pod dwoma adresami mailowymi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do zakupu szalików z których zysk w całości zostanie przekazany rodzinie Walusia. Inicjatywa zacna, więc do dzieła. Nie pozwolimy, by "czarne (nie)porządki" stanęły na drodze do wolności Walusia! - mówią zaangażowani w akcję kibice z RBF.

 

Na podstawie: http://rbfzine.pl, sab.co.za, wprost.pl

 

Muzyka

Velimor: Nowy singiel pt. „Вече” 

Rosyjski zespół Velimor od wydania pełnowymiarowej płyty pt.  „Master of Illusions”, odbył trasę koncertową, gdzie zagrał m.in. w Polsce, Włoszech(Rzym, Mediolan) oraz Finlandii. Nagrał dwa single: "Marena" oraz cover norweskiego zespołu Storm pt. „Noregsgard” z płyty „Nordavind”, gdzie prócz Alexey’a na wokalu gościnnie wystąpiła Agni de Roka. Ciekawostką jest to, że utwór został zaśpiewany po rosyjsku w lekko zmienionej od oryginału aranżacji. Obecnie Velimor udostępnił swoje najnowsze dzieło, czyli singiel pt. „Вече”, który można przesłuchać lub ściągnąć z oficjalnego konta zespołu umieszczonego na platformie Bandcamp

 

Legion Twierdzy Wrocław

Dnia 31 marca miała miejsce premiera najnowszego teledysku polskiego zespołu HC Legion Twierdzy Wrocław pt. „Gryź Piach”. Fani zdążyli przyzwyczaić się, że grupa zaskakuje za każdym razem swoją kreatywnością. Osobiście myślałem, że po nagraniu „European Frontline”  wraz z Painful Awakening nie doczekam już tak dobrego wideoklipu. Jakże się myliłem! W utworze „Gryź Piach” przenosimy się w burzliwe lata dwudzieste XX w., gdzie na ulicach miast gentlemeni rozwiązywali problemy w starym, dobrym stylu. LTW na chwilę obecną, to jeden z najaktywniejszych nacjonalistycznych zespołów w naszym kraju. Hate machine is running!

 Produkty zespołu można nabyć drogą zakupu w oficjalnym sklepie internetowym.

Nowy projekt muzyczny jednego członków Legion Twierdzy Wrocław

Przedstawiamy ponadto utwór pt. „Litość jest zbrodnią", promujący solowy projekt wokalisty LTW o wymownej nazwie Omerta. Za wydanie płyty odpowiedzialna będzie rodzima wytwórnia Strong Survive. Więcej informacji uzyskają państwo pod adresem zespołu Omerta Band. 

 

 Polecamy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sunvril Production, internetowego sklepu, który kontynuuje dzieło po śmierci Greywolfa, wokalisty takich zespołów jak: Iuvenes, Exorcist czy Werewolf. W ofercie znaleźć można licencjonowane produkty grup tworzących pod sztandarem T.T.F. jak i produkty światowej sławy niepoprawnych politycznie zespołów nurtu NSBM.

Zainteresowanych odsyłamy pod adres sklepu. Podajemy również e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w razie jakichkolwiek pytań. The Order of Vril!

 

 Wydarzenia

Francja: Call of Terror Fest

Przedstawiamy wideorelację z Call Of Terror koncertu, który odbył się w regionie Rodano-Alpejskim w styczniu tego roku. Przypomnijmy, że był to koncert, który skupił na scenie zespoły metalowe o słusznych poglądach. Gospodarze z Francji, czyli Peste Noire oraz Baise Ma Hache podjęli gości z Finlandii(Goatmoon) oraz z Polski(Dark Fury). Walka Trwa!

Poniżej Baise Ma Hache : "l'Armée furieuse" na COT Fest

 

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank