Aktyw Północny dostępny VKontakte

Aktyw Północny z nowym rokiem postanowił rozszerzyć swoją działalność o nowe medium jakim jest portal społecznościowy VKontakte. Powstała na tej platformie strona jest naszą oficjalną, alternatywną formą ekspresji, dzięki której otworzymy się na ludzi ze wschodu. Ci, którzy śledzą naszą działalność nie zdziwi nasze posunięcie. Od początku konsekwentnie kroczymy ścieżką paneuropejskiego nacjonalizmu, nie zważając na nic niewarte ataki ze strony malkontentów, zwykłych mącicieli oraz szowinistów. Niczym stojący z boku nonkonformiści, członkowie Aktywu 14 w pogardzie mają zdrajców, którzy z sobie tylko znanych powodów wypierają się Krwi i swojego pochodzenia wypełniając przy tym brukselskie dyrektywy, które doprowadzają do zniewolenia europejskich narodów.

Zawsze byliśmy świadomi tego, że aby być widoczni w opinii publicznej i w konsekwencji mieć realny wpływ na poglądy, czy opinie innych musimy w naszej działalności przyjąć postawę totalną. Jednym z tych obszarów, w których nasz głos powinien być słyszalny jest Internet, a konkretnie popularne dzisiaj portale społecznościowe, wliczając w to najbardziej znany twór niejakiego Zuckerberga. Jednakże każdy kto zna mechanizmy rządzące tym światem wie, że polityka prowadzona przez koncerny dzierżące w swoich rękach sieć globalną nie pozwolą nam na swobodne w niej działanie. Patrząc tylko i wyłącznie na nasze „podwórko”, jesteśmy niejednokrotnie pełni podziwu dla determinacji aktywistów, którzy co rusz muszą startować od początku ze swoimi stronami internetowymi, blogami czy kontami na wspomnianych portalach zbanowanymi przez działania lewackich pożytecznych idiotów.

Nie pozwólcie, aby walka na ulicach polskich miast spowodowała, że oddamy pole w Internecie. Sieć jest ostatnim bastionem, gdzie można jeszcze znaleźć alternatywne media. Reżimowe kanały telewizyjne, stacje radiowe codziennie manipulują naszych rodaków, świadomie doprowadzając do jeszcze większego rozłamu wśród społeczeństwa.

Totalna walka wymaga zaprzęgnięcia wszystkich dostępnych sił i środków. Bądźcie dostępni tam, gdzie nasi wrogowie się nas nie spodziewają. Bądźcie niekonwencjonalni, bądźcie totalni!

Totalizm jako droga ku zwycięstwu!

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank