Keep it White - nowa jakość na polskiej scenie nacjonalistycznej

Keep it Whiteto rodzima marka odzieżowaistniejąca na rynku zaledwie od roku. Ten nowy brand nie tylko przetrwał najtrudniejszy dla siebie okres czasu, lecz rozwinął się wbrew wszystkim i wszystkiemu na tyle, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych na scenie nacjonalistycznej. 

Keep it White, prócz swoich nowatorskich projektów, posiada w ofercie produkty europejskich marek takich jak: Svastone, Beloyar oraz PC Records. Produkty KiW dostępne są również poza granicami kraju jak np. w Niemczech czy Francji. Wiemy również, że firma jest w trakcie nawiązania szerszej współpracy z zespołami skupionymi wokół Militant.zone. Zabiegi tego typu prowadzą do zwiększenia konkurencyjności w stosunku do marek, które przestały już zabiegać o klientów. Właściciele twierdzą, że nie poprzestaną na tym, gdyż ich ambicje sięgają znacznie wyżej. Co tak naprawdę wyróżnia Keep it White pośród innych marek? Bez wątpienia oryginalne, bezkompromisowe wzory dzięki którym każdy z Was będzie mógł wyrazić siebie w dzisiejszym bezpłciowym tłumie. Ponadto marka kładzie duży nacisk na jakość sprzedawanych przez siebie produktów. Wszystko w fajnych cenach, dlatego KiW cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Należy również podkreślić, że osoby odpowiedzialne za KiW mocno zaangażowane w szeroko rozumianą nacjonalistyczną scenę muzyczną (współpraca m.in. z Legion Twierdzy Wrocław, Irreductibles oraz Code 291) oraz promocję amatorskiego turnieju sportów walki First To Fight (FTF), organizowanym dla osób o poglądach narodowych. Argumenty te powinny przekonać wszystkich naszych czytelników do wsparcia tej świeżej inicjatywy w naszym ruchu. Turn Your Revolt Into Style!

Produkty nabyć można pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod adresami stron:

patrioticindustries.tumblr.com

facebook

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank