Flesz Info 14 # 5: Listopadowe wydarzenia na polskiej scenie nacjonalistycznej

Zamieszczamy na łamach naszej witryny informacje o kilku istotnych- wg naszej opinii- wydarzeniach, które odbędą się już w listopadzie. Niezaprzeczalnie najciekawszym będzie konferencja metapolityczna "Europa przyszłości. Wizja po upadku Zachodu, czyli stary świat w erze po Unii Europejskiej. Zmiany społeczne i ekonomiczne, szok przyszłości."

 Odbędzie się ona w przededniu Marszu Niepodległości w Warszawie. Wśród prelegentów czołowe twarze ruchu Alt-Right, przedstawiciele francuskiego GUDu, oraz ukraińskiego Korpusu Narodowego. Organizatorem wydarzenia jest Kongres Narodowo-Społeczny, a patronują mu Szturm oraz Polityka Narodowa. Serdecznie zapraszamy.

https://www.facebook.com/knspoznan/?hc_ref=ARQ-QhwG-nc41E8W6csZw4MDPYl59Jdc5H0sF-LV7WEol3hHB159YOKw3fB9Gcx1PmI


Ulicami Warszawy ponownie przejdzie największa manifestacja patriotyczna, czyli Marsz Niepodległości, jednakże hasło tegorocznego marszu jest dla nas nie do przyjęcia dlatego, jako przedstawiciele radykalnego, niezależnego środowiska nacjonalistycznego zachęcamy do wzięcia udziału w Czarnym Bloku na Marszu Niepodległości. Paneuropejski charakter Czarnego Bloku 2017 odrzucający liberalizm, kapitalizm i tępy szowinizm doskonale odzwierciedla naszą postawę, jest również okazją do zaakcentowania naszego radykalizmu i antysystemowości pośród stowarzyszeń i inicjatyw w których doszło do rozmycia idei spowodowanej zaangażowaniem się ich w „wielką” politykę.

"Jesteśmy głosem tych, którzy wbrew wszystkiemu i wszystkim chcą zniszczyć system i na jego gruzach wybudować nowy dom dla naszego narodu!” – głosi manifest inicjatywy.

Zapraszają na nią Autonomiczni NacjonaliściRadykalne Południe oraz Szturmowcy. Nagłośnieniem projektu zajmują się: miesięcznik narodowo-radykalny „Szturm” wraz z portalami internetowymi: Nacjonalista.pl i Autonom.pl. Aktyw Północny potwierdza udział w wydarzeniu, tak jak i nacjonaliści z kilku europejskich państw

Więcej informacji na stronie: http://www.autonom.pl/?p=19857

Tego samego dnia w stolicy o godzinie 18:00 rozpocznie się dziewiąta edycja cyklicznej imprezy muzycznej Ku Niepodległej, na której wystąpią: Code 291Nessun PentimentoBujakLTW, Odwet, Omerta, Tomasz Kuś & Nordica oraz Stalag.

Bilety można nabyć pod poniższymi adresami:

https://www.facebook.com/Ku-Niepodleg%C5%82ej-602628346525857/

https://kuniepodleglej.wixsite.com/niepodlegla

Ponadto 25 listopada w Polsce zagra legendarna francuska formacja Bunker 84, a wspierani będą przez nasz rodzimy zespół. Długo zapowiadana impreza ma charakter zamknięty, a Ilość biletów ograniczona jest do 200 sztuk! Organizatorzy twierdzą, że będzie to jedyny koncert Francuzów, zatem proponujemy zaopatrzyć się w bilety. Fanów ich twórczości do uczestnictwa w Old School Skinheads Party namawiać raczej nie musimy. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Mamy nadzieję, że tegoroczny listopad będzie dla wielu okazją do spędzenia go z nacjonalizmem.

Translate

   

   

Polecamy

 

 

 

więcej w dziale

LINKI

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank